Leden 2016

Dva oficiální trailery pro 2. sezónu Daredevila.

7. ledna 2016 v 23:30 | Faith | (c) marvel-online |  DAREDEVIL
První z těchto dvou trailerů vyšel už na konci minulého roku a druhý teprve dnes :)
Díky novému traileru také víme, že oficiální datum návratu Daredevila na obrazovky je 18. března, tedy o celý týden dříve, než se říkalo předtím :)Už víme datum premiéry 2. řady seriálu Daredevil!

4. ledna 2016 v 21:44 | Faith | (c) marvel-online |  DAREDEVIL

EDIT [7.1.2016 - 23:20] V nových trailerech, které přidám v dalším článku, je oficiálně potvrzeno, že se Daredevil se svou 2. sérií vrátí o týden dříve, než je napsáno níže, ale již 18. března, tedy o týden dříve.


Všech třináct epizod druhé řady Marvel seriálu Daredevil o "ďáblu z Hell's Kitchen" bude, dle zdroje webu Comic Book, uveřejněno streamovací službou Netflix 25. března tohoto roku. Tedy ve stejný den, kdy do světových kin vstoupí film konkurenční společnosti DC Comics Batman v Superman.
zdroj: edna.cz

Oficiální synopse pro 2. řadu Agentky Carterové!

4. ledna 2016 v 21:41 | Faith | (c) marvel-online |  AGENT CARTER

I když se premiéra druhé řady odsunula, ABC aspoň uvolnilo poměrně dlouhou synopsi pro druhou řadu Agentky Carterové. Peggy se přestěhovala do slunného Hollywoodu, ale i tady na ní čeká spoustu nebezpečí a potíží.
zdroj: edna.cz

Oficiální synopse

Agentka Peggy Carterová se stěhuje z New Yorku do Los Angeles. Šéf východního pobřeží SSR Jack Thompson posílá Peggy s nově jmenovaným šéfem západního pobřeží SSR Danielem Sousou prozkoumat podivné vraždy. Po příjezdu do L.A. se Peggy opět setká s komorníkem Howarda Starka Edwinem Jarvisem, který jí vítá v Hollywoodu a ubytuje jí v sídle pana Starka. Poprvé se tak Peggy setkává s Anou, Jarvisovou oddanou manželkou.


Peggy se v průběhu vyšetřování seznámí s okouzlujícím vědcem Jasonem Wilkesem (Reggie Austin), který se rychle stane novým spojencem. Při hledání nových vodítek k vraždám se Peggy také seznámí s Whitney Frostovou (Wynn Everett), brilantní fyzičkou, která je vdaná za senátorského kandidáta Calvina Chadwicka (Currie Graham). Calvin, který se chce ve své politické kariéře dostat až na vrchol, je schopný udělat naprosto vše, a Peggy tak odhaluje korupci na nejvyšších pozicích. Je pro ni tedy velice téžké rozeznat, co je dobré a co je špatné.

Na scénu se opět vrací i ruská špiónka Dottie Underwoodová, která opět nenápadně zavítá do života Peggy. I když je Peggy v novém městě a má po ruce staré a nové přátele, možná i novou lásku, nebezpečí číhá na každém kroku a Peggy tak bude muset znovu odvrátit hrozbu, která se na všechny blíží.

I Am Here Again!! XD

4. ledna 2016 v 21:25 | Faith | (c) marvel-online |  DIARY
https://45.media.tumblr.com/eccddef2ad623180f1ccf91b90bb6617/tumblr_nneo3kXM6N1slwta9o1_500.gif

Takže, zaprvé velká omluva za mé dlouhé odmlčení :D Měla jsem dlouhé předvánoční zařizování a pak se mi přes zpátky u počítače sedět nechtělo, ale teď jsem viděla článek ohledně DD a premiéry jeho druhé řady, takže jsem se rozhodla, že by bylo potřeba to tady dát trochu do pucu XD
Příštích pár dní budu zase doplňovat galerii a všechny informace, stejně tak videa :)
Faith