Oficiální synopse pro 2. řadu Agentky Carterové!

4. ledna 2016 v 21:41 | Faith | (c) marvel-online |  AGENT CARTER

I když se premiéra druhé řady odsunula, ABC aspoň uvolnilo poměrně dlouhou synopsi pro druhou řadu Agentky Carterové. Peggy se přestěhovala do slunného Hollywoodu, ale i tady na ní čeká spoustu nebezpečí a potíží.
zdroj: edna.cz

Oficiální synopse

Agentka Peggy Carterová se stěhuje z New Yorku do Los Angeles. Šéf východního pobřeží SSR Jack Thompson posílá Peggy s nově jmenovaným šéfem západního pobřeží SSR Danielem Sousou prozkoumat podivné vraždy. Po příjezdu do L.A. se Peggy opět setká s komorníkem Howarda Starka Edwinem Jarvisem, který jí vítá v Hollywoodu a ubytuje jí v sídle pana Starka. Poprvé se tak Peggy setkává s Anou, Jarvisovou oddanou manželkou.


Peggy se v průběhu vyšetřování seznámí s okouzlujícím vědcem Jasonem Wilkesem (Reggie Austin), který se rychle stane novým spojencem. Při hledání nových vodítek k vraždám se Peggy také seznámí s Whitney Frostovou (Wynn Everett), brilantní fyzičkou, která je vdaná za senátorského kandidáta Calvina Chadwicka (Currie Graham). Calvin, který se chce ve své politické kariéře dostat až na vrchol, je schopný udělat naprosto vše, a Peggy tak odhaluje korupci na nejvyšších pozicích. Je pro ni tedy velice téžké rozeznat, co je dobré a co je špatné.

Na scénu se opět vrací i ruská špiónka Dottie Underwoodová, která opět nenápadně zavítá do života Peggy. I když je Peggy v novém městě a má po ruce staré a nové přátele, možná i novou lásku, nebezpečí číhá na každém kroku a Peggy tak bude muset znovu odvrátit hrozbu, která se na všechny blíží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama