Září 2016

Past designs 1.1

25. září 2016 v 18:41 | Faith | (c) marvel-online |  PAST LAYOUTS

Stydím se to říct, ale po více jak roce, tady máme nový design, který vytvořila úžasná foxx. a já jí za něj ještě jednou hrozně moc děkuji. Layout jsem původně teda chtěla tmavý, ať je tady změna, jak tady byl rok ten světlý s Chrisem Evansem, ale když jsem tenhle uviděla, tak jsem to okamžitě vzala zpátky :D tenhle layout je nádherný. Vybírání, s kým by měl být další layout bylo opravdu těžké, ale chtěla jsem někoho, kdo byl v Civil War a pak jsem narazila na tyhle fotky Elizabeth Olsen pro L'Officiel Paris pro rok 2015 a bylo jasno :D fotky jsou tmavé, takže je asi mnohem lépe, že je design dělaný do světlých barev :) foxx. teda na layout nějaké věci přidala, což mě příjemně překvapilo a velmi se mi to líbí :)

Little hiatus & Ask me anything! :)

19. září 2016 v 23:22 | Faith | (c) marvel-online |  DIARY
Editoriály made by Andie :)

Jak jsem psala už u nového gallery updateu, ode dneška bude na týden tady na blogu takový drobný hiatusík, jelikož odjíždím na školní výlet do Prahy a pak o víkendu (od pátku až do neděle) oslavuju společně s mamkou a ségrou svoje dnešní narozky :) poprosím, aby mě affs pro tento týden omluvily, protože vážně nebudu mít počítač moc k dispozici, a pravděpodobně vás ani nestihnu ještě naposled rychle oběhnout, takže se omlouvám :)Napadlo mě ovšem, že bych mohla udělat tenhle článeček, kdy vám dám možnost se mě na cokoli zeptat :) po celý týden můžete pod tento článek psát komentáře a já v pondělí, nebo možná ještě v neděli, pokud budu stíhat, všechny otázky dám dohromady a vydám velký článek s odpověďmi :).
Můžete se mě ptát opravdu na cokoli, pokud máte zájem se něco o mě dozvědět :) nezakazuji žádné téma, ptejte se na libovolnou věc, ani počet otázek není omezen :D nemusí každý napsat jednu a dost :D
Budu moc ráda, když se zapojíte :)
Faith

I'm Officialy Back!

7. září 2016 v 22:18 | Faith | (c) marvel-online |  DIARY
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mbqko3PJhZ1qk0d7no1_1280.gif

Zdravím! :)
Oficiálně ukončuji hiatus, i když o týden později, než jsem původně plánovala.
Chci vám oznámit, že se teď kvůli problémům s galerií atd. na blogu odehraje menší rekonstrukce, jelikož musím galerii trošku přemazat a přidat pár nových tváří, jako například Brie Larson, která byla vybrána do role Carol Danvers/Captain Marvel, Zendaya (která se objeví v připravovaném Spider-Man filmu), Tom Holland (nový Spider-Man) a spoustu dalších, kteří se stáli součástí Marvel Universe :)

Chci se tedy předem omluvit za všechny možné komplikace nebo zmatky, které by v nejbližší době mohly vzniknout :)

Moc děkuju za každou vaši návštěvu a komentář! :)
Faith