Leden 2017

Blog Dairy 0.1

15. ledna 2017 v 1:20 | Faith | (c) marvel-online |  DIARY

Tak jo... myslím, že jsem tenhle článek odkládala dost dlouho ne?
Omlouvám se za svou velmi nízkou aktivitu, fakt, (vůbec nechápu, jak můžou Nicol s Claire na actresses přidat každý den za den několik článků) a zároveň vám chci oznámit, jak to teď bude :)

Jelikož už mi co se maturity týče začíná pomalu téct do bot, tak bude moje aktivita tady možná ještě o něco menší, než byla doposud, zároveň pravděpodobně nebudu mít tolik času obíhat affs. Tímto bych vás tedy všechny skvělé lidi tam venku chtěla poprosit o schovívavost a pokud možno případnou omluvu z nějakých kontrol a obíhání :) určitě se u vás všech vždycky zastavím, když budu mít čas, ale toho mám pomálu, protože než se kažý den dostanu z Ostravy vlakem domů je 6. hodin večer a to už se člověku nic ani dělat nechce, ale na druhý den se musí naučit dvacet stránek na test -.-

Jakmile budu mít po maturitě, tak se zase v plné polní vrátím, ale do té doby tady dávám ne přímo hiatus, ale prostě upozornění na omezenou aktivitu :)
Faith

Rumored "Avengers: Infinity War" Main Cast

7. ledna 2017 v 1:40 | Faith | (c) marvel-online |  AVENGERS: INFINITY WAR
https://www.gohastings.com/assets/images/cms/general_banners_large/Pod_Banner_Avengers.jpg
source: chris-hemsworth.org

Vzhledem k tomu, že teď začátkem roku už by měla začít produkce dalšícho dílu Avengers, s podtitulem Infinity War, začínají se objevova spekulace, kdo z Marvel hrdinů se vlastně ve filmu vůbec objeví.

Předem musím upozornit, že tento seznam není přímo od Marvelu nijak potvrzený, a tyhle dohady se docela často mýlí. Mohlo by se zde jednat pouze o nějakou agenturu, která se rozhodla zveřejnit, kdo si oni myslí, že se ve filmu objeví - takže fanoušci Spider-Mana nebo Falcona ať ještě nijak nesmutní. Věc podporující tyto spekulace je, že Cobie Smulders se v tomto seznamu nevyskytuje, přitom už se vyslovila, že svou roli Marie Hill bude opakovat i v dalším filmu.

Z toho, co jsem já četla hned na několika stránkách, tak Sebastian Stan (Bucky Barnes), Chadwick Boseman (Black Panther) a Robert Downey Jr. (Iron Man) by měli být víceméně jistí, ale nechci vám lhát :)

Mimochodem, Avengers: Infinity War by měla vyjít 4. května 2018, a bude natočena hned za sebou s ještě netitulovanými Avengers 4, kteří mají vyjít 3. května 2019.

Zvýrazněná jsou jména, která si myslím (já sama), že se objeví :)

Chris HemsworthThor
Josh BrolinThanos
Chris PrattPeter Quill/Star-Lord
Sebastian StanBucky Barnes/Winter Soldier
Scarlett JohanssonNatasha Romanoff/Black Widow
Benedict CumberbatchDoctor Strange
Brie LarsonCarol Danvers/Captain Marvel
Zoe SaldanaGamora
Karen GillanNebula
Jeremy RennerClint Barton/Hawkeye
Chris EvansSteve Rogers/Captain America
Elizabeth OlsenWanda Maximoff/Scarlet Witch
Bradley CooperRocket Racoon (voice)
Samuel L. JacksonNick Fury
Vin DieselGroot (voice)
Paul RuddScott Lang/Ant-Man
Benedict WongWong
Dave BautistaDrax
Paul BettanyVision
Chadwick BosemanT'Challa/Black Panther
Mark RuffaloThe Hulk
Robert Downey Jr.Tony Stark/Iron Man

Spider-Man: Homecoming - Official Trailer & Teaser Trailer

2. ledna 2017 v 22:03 | Faith | (c) marvel-online |  SPIDER-MAN: HOMECOMING
Když už jsem konečně přidala ten trailer na Strážce, tak dodávám hned i teaser a trailer na nového Spider-Mana v podání Toma Hollanda, který si už Spideyho střihnul v Civil War. Kromě něj se ve filmu tady z blogu objevují taky Robert Downey Jr. (Tony Stark/Iron Man) a Zendaya (Michelle).
Jak už jsem tady někde psala, líbí se mi, že tentokrát neudělali zcela nové přepracování celého příběhu Petera Parkera, protože kdo by na to chtěl koukat po třetí odznova, ale místo toho skočili rovnou do příběhu, kdy už je Peter Spider-Manem a myslím, že se tento film odehrává i po tragické smrti jeho strýčka Bena.
Oproti Strážcům Galaxie, tyhle videa nemají titulky, protože jsem moc líná je teď hledat s českými titulky :D; pokud je chcete, najdete je na youtube na stejném kanálu, jako ty videa Strážců, co už jsem přidala :)
Guardians of the Galaxy Vol. 2 - Teaser Trailer & Official Trailer

2. ledna 2017 v 21:54 | Faith | (c) marvel-online |  GUARDIANS OF THE GALAXY 2
Konečně jsem se dostala k přidání prvního teaseru a taky prvního oficiálního traileru na druhý díl Strážců Galaxie, kde můžeme krásně vidět Baby Groota a další trapnou scénku, které byl podroben Peter Quill (Chris Pratt) :D
Obě videa vám sem dávám s českými titulky, protože se mi ten dabing moc nelíbí, abych byla upřímná :D