Leden 2018

CAPTAIN MARVEL | Brie Larson suited up filming in Los Angeles (January 24 2018)

29. ledna 2018 v 11:37 | Faith | (c) marvel-online |  CAPTAIN MARVEL
[source: picturepub.net]

Tyhle fotky mám uložené a a nachystané od chvíle co se objevily. Byla jsem z nich naprosto nadšeá a chtěla se o ně podělit v momentě, kdy jsem je poprvé uviděla, ale pokaždé mi do jejich přidání něco vlezlo -.-
Natáčení filmu Captain Marvel, který nás čeká v roce 2019 (myslím, že někdy na začátku, ale nechci vám lhát :)) konečně začalo a já se nemůžu dočkat více promo materiálů atd. protože už bylo potřeba nějaké ženské sólovky u Marvelu (i když teď schválili tu Black Widow, ale to bude ještě strašně dlouho trvat :D) nicméně tady máme první pohled na oblek Captain Marvel a já musím říct, že je naprosto skvělý, i když se spoustu lidí všude na internetu divilo, proč je zelený a ne červenomodrý, což je známější verze obleku Captain Marvel, ale Carol Danvers jednu dobu v komiksech nosila zelený oblek, tak uvidíme, co se z toho vyklube a jakou Carol na nás tvůrci chystají :)


image host image host image host image host


Quick News #002

15. ledna 2018 v 19:57 | Faith | (c) marvel-online |  QUICK NEWS
Novinek zase po skromnu, sice mám v zásobě spoustu fotek v galerii, ale nic z toho se netýká Marvelu :), teď se objevila tahle drobňoučká informace, za kterou děkuji týmu z kfilmu.net :)

Víme, kdy se na plátna kin vrátí Strážci Galaxie!

V loňském roce mělo premiéru pokračování Guardians of the Galaxy Vol. 2, a už známe alespoň přibližné datum premiéry třetího dílu této série z vesmíru. Na Guardians of the Galaxy Vol. 3 se můžeme těšit v roce 2020.
Nemusíte zoufat, pokud vám to přijde jako daleko, Strážci Galaxie se na plátna kin vrátí již za pár měsíců v blížícím se Avengers: Infinity War.

Quick News #001

13. ledna 2018 v 12:56 | Faith | (c) marvel-online |  QUICK NEWS
Ve světě Marvelu se za posledních pár dní událo hned několik změn, ale já teď nemám moc času, tudíž vám je přináším v tomhle rychlém informativním článku, které od teď budu dělat vždycky, když se vyrojí takovéhle krátké zprávy :)

001. DOČKÁME SE SÓLOVKY BLACK WIDOW!
Před nějakou dobou začaly představitelky ženských Marvel postav (např.: Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen, Zoe Saldana, Karen Gillan a také nově příchozí Tessa Thompson) jednat s Marvelem o samostatném filmu plném badass Marvel žen, bez kterých, přiznejme si to, by byl zbytek Avengers, popřípadě Strážců, nahraných. Nyní bylo odsouhlaseno, že Natasha Romanoff/Black Widow, která tvoří nedílnou součást týmu Avengers už od samého začátku, dostane svůj vlastní film. Moc informací o filmu ještě nemáme kromě toho, že se do své ikonické role znovu vrátí Scarlett Johansson a scénář dostala na starost spisovatelka, producentka a režisérka Jac Schaeffer.

002. POSUN HNED NĚKOLIKA PREMIÉR MARVEL FILMŮ!
Znáte to, když se pomalu blíží premiéra filmu, který už dlouho očekáváte a jste nadšení, když dojdete alespoň do stejného roku jako premiéra a začnete odpočítávat dny? Pak u některých Marvel filmů budete muset počítat trochu déle, u některého zase o něco kratší dobu.
Letos měl mít premiéru film X-Men: The New Mutants, další film x-menovské ságy, avšak jeho premiéra se přesouvá ze 13. dubna 2018 až na 22. února 2019!
Další film, který změnil datum premiéry, tentokráte k lepšímu, je druhý díl Deadpoola. Jeho premiéra se přesunula z července tohoto roku už na 18. května.
Třetí změněnou premiérou je teprve připravovaný Gambit, v jehož hlavní roli by se měl objevit Channing Tatum a jehož příprava se táhne už několik let. Gambit se měl na plátna našich kin konečně dostat už 22. ledna 2019, avšak nakonec se posouvá o několik měsíců zpět až na 7. června 2019.

First Look at Mystique & Jean Grey at X-Men: Dark Phoenix (2018)

8. ledna 2018 v 19:01 | Faith | (c) marvel-online |  X-MEN: DARK PHOENIX
[source: picturepub.net]

Letos nás od Marvelu čeká také premiéra nových X-Menů s podtitulem Dark Phoenix. Jean Greyová získává neuvěřitelné schopnosti, které ji převedou ke zlu a stane se z ní Temný Fénix. X-Meni se budou muset rozhodnout, zda je život jednoho člena týmu důležitější, než všech lidí na zemi. V hlavních rolích se opět určitě vrátí Sophie Turner, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender, Nicholas Hoult a Evan Peters.

Já tady mám fotografie z magazínu Empire UK a Entertainment Weekly, které nám nabízejí první pohled na Jean (Sophie Turner) a Mystique (Jennifer Lawrence).


image host image host image host

Sophie Turner > Magazine Scans > 2018 > Empire UK (February)


image host image host image host image host

Marvel Movies > X-Men: Dark Phoenix (2018) > First Look Photos (Entertainment Weekly)