AVENGERS: INFINITY WAR

First Official Trailer For Avengers: Infinity War!

1. prosince 2017 v 11:04 | Faith | (c) marvel-online
Dlouho očekávaný trailer na třetí díl Avengers je zde!
Noví Avengers s podtitulem Infinity War, se po jejich rozdělení, které začalo už v Age Of Ultron a vyvrcholilo v Civil War, musí dát znovu dohromady, aby mohli náš svět ubránit před samotným Thanosem, prozatím největším záporákem, který už nepřímo ovlivnil hned několik filmů předtím (např.: Avengers skrze Lokiho, Guardians of the Galaxy a další)
Thanos přichází na Zemi, aby získal všechny Infinity Stones, které byly postupně odhalovány v různých filměch celého MCU, a spolu s nimi ovládl celý vesmír. Jelikož jde o tak silného nepřítele, je jasné, že mu Avengers nemůžou sami čelit, a k naší staré známé skupině se přidává množství posil, některé i z trochu větší dálky :)
V traileru je vidět kromě Avengers také Doctor Strange, Black Panther, Winter Soldier a Guardians of the Galaxy. Více všímaví diváci si možná také všimnou, že v traileru někteří oblíbení hrdinové chybí, avšak vzhledem k tomu, že se jedná o první trailer, tak si ještě nemusíme zoufat :)
Mimochodem, ten nový účes Black Widow je velmi zajímavý, no a Cap s vousy?! :DD

And Action! -> Avengers: Infinity War

11. března 2017 v 23:21 | Faith | (c) marvel-online
Natáčení Infinity War začalo už někdy v lednu a já vám nyní přináším tohle to krásné video přímo z placu, ve kterém se objeví hned několik herců (např.: Robert Downey Jr., Tom Holland a Chris Pratt). Jak já už se nemůžu dočkat!
Už aby bylo 2018 a pevně doufám, že se v tomto filmu Avengers dají zase dohromady a bude z nich zase jedna velká šťastná rodina :D

Rumored "Avengers: Infinity War" Main Cast

7. ledna 2017 v 1:40 | Faith | (c) marvel-online
https://www.gohastings.com/assets/images/cms/general_banners_large/Pod_Banner_Avengers.jpg
source: chris-hemsworth.org

Vzhledem k tomu, že teď začátkem roku už by měla začít produkce dalšícho dílu Avengers, s podtitulem Infinity War, začínají se objevova spekulace, kdo z Marvel hrdinů se vlastně ve filmu vůbec objeví.

Předem musím upozornit, že tento seznam není přímo od Marvelu nijak potvrzený, a tyhle dohady se docela často mýlí. Mohlo by se zde jednat pouze o nějakou agenturu, která se rozhodla zveřejnit, kdo si oni myslí, že se ve filmu objeví - takže fanoušci Spider-Mana nebo Falcona ať ještě nijak nesmutní. Věc podporující tyto spekulace je, že Cobie Smulders se v tomto seznamu nevyskytuje, přitom už se vyslovila, že svou roli Marie Hill bude opakovat i v dalším filmu.

Z toho, co jsem já četla hned na několika stránkách, tak Sebastian Stan (Bucky Barnes), Chadwick Boseman (Black Panther) a Robert Downey Jr. (Iron Man) by měli být víceméně jistí, ale nechci vám lhát :)

Mimochodem, Avengers: Infinity War by měla vyjít 4. května 2018, a bude natočena hned za sebou s ještě netitulovanými Avengers 4, kteří mají vyjít 3. května 2019.

Zvýrazněná jsou jména, která si myslím (já sama), že se objeví :)

Chris HemsworthThor
Josh BrolinThanos
Chris PrattPeter Quill/Star-Lord
Sebastian StanBucky Barnes/Winter Soldier
Scarlett JohanssonNatasha Romanoff/Black Widow
Benedict CumberbatchDoctor Strange
Brie LarsonCarol Danvers/Captain Marvel
Zoe SaldanaGamora
Karen GillanNebula
Jeremy RennerClint Barton/Hawkeye
Chris EvansSteve Rogers/Captain America
Elizabeth OlsenWanda Maximoff/Scarlet Witch
Bradley CooperRocket Racoon (voice)
Samuel L. JacksonNick Fury
Vin DieselGroot (voice)
Paul RuddScott Lang/Ant-Man
Benedict WongWong
Dave BautistaDrax
Paul BettanyVision
Chadwick BosemanT'Challa/Black Panther
Mark RuffaloThe Hulk
Robert Downey Jr.Tony Stark/Iron Man
 
 

Reklama