QUICK NEWS

Quick News #004

3. března 2018 v 0:28 | Faith | (c) marvel-online
Za tyto informace velmi vděčím týmu kfilmu.net :)

001. Záporák z Captain Marvel byl obsazen.

Už známe tvář nepřítele Captain marvel v její sólovce. Proti Brie Larson stane herečka Gemma Chan, která vám může být známá pravděpodobně nejvíce z filmu Fantastic Beasts and Where To Find Them, si zahraje Minn-Ervu, což je doktorka, špiónka a vědkyně v jednom pocházející z národu Kree.

002. Marvel vydal přibližné datum Black Panthera 2.

První díl je v současné době v kinech a sklízí jeden úspěch za druhým, přičemž ještě zvládá lámat rekordy a nabírat stále větší fanouškovskou základnu. Marvel nám nyní prozradil, kdy se pokusí na tento úspěch se svým wakandským hrdinou navázat. Podle něj se T'Challa znovu do kin nepodívá dříve než na konci roku 2020, popřípadě až na začátku roku 2021, aby mohl navázat na letošní úspěchy.

003. Chris Hemsworth možná na chvíli odloží kladivo pro černý oblek.

Představitel norského boha blesku Thora, Chris Hemsworth, se nedávno nechal slyšet, že by si svou roli superhrdiny ještě určitě rád zopakoval - také vyslovil svůj zájem nadále spolupracovat s Taikou Waititim, který režíroval Ragnarok. Nyní se vynořila zpráva, že by se Chris mohl objevit v chystaném spin-offu filmů o mimozemské policii - mužích v černém. Zatím je vše ve fázi projednávání, ale Chris by se mohl brzy stát jedním ze skvělých Men In Black. V tomto franchisu jsou známými tvářemi například Will Smith nebo Tommy Lee Jones.

Quick News #003

15. února 2018 v 22:15 | Faith | (c) marvel-online
Fox stahuje Gambita z produkce!

S filmem o jednom z mutantů, Gambitovi, to bylo dlouho jako na horské dráze. Jednu dobu byl film už téměř před natáčením, pak byl odložen, 3x se měnil režisér a premiéru si měl odbýt už v červnu příštího roku. V hlavní roli se měl objevit Channing Tatum, který se na tuto roli velmi těšil, avšak nyní je všechno zase jinak. Produkce filmu měla začít v březnu, jenže jelikož film nedávno opustil režisér, v pořadí již třetí, byl z produkce stažen. Natáčení filmu bylo odloženo na neurčito.

Gambit se měl natáčet v Montrealu, stejně jako poslední X-Meni. V současné době probíhají dohody mezi Foxem a Disneym (nic ale ještě není jisté) a filmu by jsme se mohli dočkat potom. Tatum se svého snu zahrát si Gambita nevzdává a doufá, že výsledný film bude mít nádech komedie (možná něco ve style Deadpoola?).

Padl i návrh, že by se Gambit mohl dostat do, v současnosti dosti rozjetého, MCU, avšak Kevin Feige se nechal slyšet, že o zapojení mutantů ještě nijak nepřemýšlel.

zdroj: edna.cz

Quick News #002

15. ledna 2018 v 19:57 | Faith | (c) marvel-online
Novinek zase po skromnu, sice mám v zásobě spoustu fotek v galerii, ale nic z toho se netýká Marvelu :), teď se objevila tahle drobňoučká informace, za kterou děkuji týmu z kfilmu.net :)

Víme, kdy se na plátna kin vrátí Strážci Galaxie!

V loňském roce mělo premiéru pokračování Guardians of the Galaxy Vol. 2, a už známe alespoň přibližné datum premiéry třetího dílu této série z vesmíru. Na Guardians of the Galaxy Vol. 3 se můžeme těšit v roce 2020.
Nemusíte zoufat, pokud vám to přijde jako daleko, Strážci Galaxie se na plátna kin vrátí již za pár měsíců v blížícím se Avengers: Infinity War.

Quick News #001

13. ledna 2018 v 12:56 | Faith | (c) marvel-online
Ve světě Marvelu se za posledních pár dní událo hned několik změn, ale já teď nemám moc času, tudíž vám je přináším v tomhle rychlém informativním článku, které od teď budu dělat vždycky, když se vyrojí takovéhle krátké zprávy :)

001. DOČKÁME SE SÓLOVKY BLACK WIDOW!
Před nějakou dobou začaly představitelky ženských Marvel postav (např.: Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen, Zoe Saldana, Karen Gillan a také nově příchozí Tessa Thompson) jednat s Marvelem o samostatném filmu plném badass Marvel žen, bez kterých, přiznejme si to, by byl zbytek Avengers, popřípadě Strážců, nahraných. Nyní bylo odsouhlaseno, že Natasha Romanoff/Black Widow, která tvoří nedílnou součást týmu Avengers už od samého začátku, dostane svůj vlastní film. Moc informací o filmu ještě nemáme kromě toho, že se do své ikonické role znovu vrátí Scarlett Johansson a scénář dostala na starost spisovatelka, producentka a režisérka Jac Schaeffer.

002. POSUN HNED NĚKOLIKA PREMIÉR MARVEL FILMŮ!
Znáte to, když se pomalu blíží premiéra filmu, který už dlouho očekáváte a jste nadšení, když dojdete alespoň do stejného roku jako premiéra a začnete odpočítávat dny? Pak u některých Marvel filmů budete muset počítat trochu déle, u některého zase o něco kratší dobu.
Letos měl mít premiéru film X-Men: The New Mutants, další film x-menovské ságy, avšak jeho premiéra se přesouvá ze 13. dubna 2018 až na 22. února 2019!
Další film, který změnil datum premiéry, tentokráte k lepšímu, je druhý díl Deadpoola. Jeho premiéra se přesunula z července tohoto roku už na 18. května.
Třetí změněnou premiérou je teprve připravovaný Gambit, v jehož hlavní roli by se měl objevit Channing Tatum a jehož příprava se táhne už několik let. Gambit se měl na plátna našich kin konečně dostat už 22. ledna 2019, avšak nakonec se posouvá o několik měsíců zpět až na 7. června 2019.
 
 

Reklama